Производи

 • Бришење со триење и подлога за масажа за нега на природна силиконска странична четка за убавина четка за лично чистење

  Бришење со триење и подлога за масажа за нега на природна силиконска странична четка за убавина четка за лично чистење

  Подлога за масажа со триење со пилинг за нега на природна силиконска странична четка за убавина четка за лично чистење Миењето на лицето е од суштинско значење за да се спречат непријатни проблеми како што се акни и предвремено стареење.Рачното чистење е наједноставниот и најдиректен метод, но не е метод на темелно чистење.Под микроскоп јасно можете да откриете дека се уште има многу нечистотија скриена во порите, а мртвите точки не се целосно исчистени.Најдобро е да понесете некои алатки за чистење во овој момент.Нашата Луси...
 • Четка за чистење лице 2-во-1, силиконска рачна четка за чистење, длабинско чистење на кожата со кератин систем за чистење, супер меки пори за масажа, погодни за сите типови на кожа

  Четка за чистење лице 2-во-1, силиконска рачна четка за чистење, длабинско чистење на кожата со кератин систем за чистење, супер меки пори за масажа, погодни за сите типови на кожа

  Име на производ 2-во-1 четка за чистење лице, силиконска рачна четка за чистење, длабинско чистење на кератинскиот систем за чистење на кожата, супер меки масажни пори, погоден за сите типови на кожа Материјал 100% чист, силикон со професионален квалитет на храна.Ги исполнува американските FDA и европските стандарди за безбедност на LFGB.Краток опис 1) Бесплатен примерок за нашите залихи примероци, но товарот треба да го платат клиентите. 2) За приспособениот примерок, ќе ви наплатиме надомест за поставување.Примерокот за приспособено лого е добредојдено...
 • Пегла за виткање коса, перм стап, силиконски термоизолациски подлога, електрична пегла за виткање, голема рачка за виткање, силиконски подлога за складирање

  Пегла за виткање коса, перм стап, силиконски термоизолациски подлога, електрична пегла за виткање, голема рачка за виткање, силиконски подлога за складирање

  Пегла за виткање коса, пегла за коса, перм стапчиња, силиконски термоизолациски влошки, големи рачки за виткање, силиконски влошки Име на производ Перм стап силиконски перничиња големи силиконски влошки за виткање Материјалот е 100% чист, со професионален квалитет силикон за храна.Почитувајте ги безбедносните стандарди на САД FDA и Европската LFGB.Краток опис 1) Нашите залихи примероци се бесплатни примероци, но товарот треба да го плати клиентот.2) За приспособени примероци, ќе ви наплатиме такса за инсталација.Добредојдовте...
 • Силиконска четка за чистење лице Sonic Scrubbers за лице водоотпорна електрична четка за масажер за чистење лице за сите типови кожа

  Силиконска четка за чистење лице Sonic Scrubbers за лице водоотпорна електрична четка за масажер за чистење лице за сите типови кожа

  Силиконска четка за чистење лице Sonic четка за чистење лице водоотпорна електрична четка за масажер за сите типови кожа Име на производ Силиконска четка за чистење лице Sonic Scrubbers водоотпорна електрична четка за чистење лице за масажер за сите типови на кожа Материјал 100% чист, професионален.Ги исполнува американските FDA и европските стандарди за безбедност на LFGB.Краток опис 1) Бесплатен примерок за нашите залихи примероци, но товарот треба да го платат клиентите.2) За приспособен примерок...
 • Водоотпорна силиконска четка за чистење лице BPA бесплатна силиконска четка за чистење лице

  Водоотпорна силиконска четка за чистење лице BPA бесплатна силиконска четка за чистење лице

  Овие четки за чистење на лицето направени од антибактериски силикон за храна.ФУНКЦИЈА НА МАСАЖАТА: Нежно направете пилинг и масирајте ја кожата, промовирајте ја циркулацијата на крвта, спречувајте блокирање на порите.ПОВЕЌЕ НАМЕСКИ: Совршен за нега на лице и миење на бебешка коса, исто така добар за чистење со четка за шминка.Информации за производот производ FDA Силиконска четка за чистење на лице Мека четка за чистење лице Марка небрендиран материјал Силиконска гума Големина Стандардна или приспособете ја Бојата по ваше барање MOQ 1000 парчиња...
 • Силиконски чистач за лице на големо, водоотпорна силиконска четка за чистење лице

  Силиконски чистач за лице на големо, водоотпорна силиконска четка за чистење лице

  Силиконски прочистувач за лице водоотпорен силиконски четка за чистење лице Име на производ Силиконски чистач за лице водоотпорен силиконски материјал за чистење лице Материјал 100% чист, професионален квалитет на силикон за храна.Ги исполнува американските FDA и европските стандарди за безбедност на LFGB.Краток опис 1) Бесплатен примерок за нашите залихи примероци, но товарот треба да го платат клиентите. 2) За приспособениот примерок, ќе ви наплатиме надомест за поставување.Примерокот за приспособено лого е добредојден Лого Приспособено...
 • Електрична водоотпорна вибрациона четка за длабоко чистење на лице Силиконска убавина

  Електрична водоотпорна вибрациона четка за длабоко чистење на лице Силиконска убавина

  Hot Sale Електрична водоотпорна четка за длабоко чистење на лице за длабинско чистење Silicone Beauty Име на производ Електрична водоотпорна четка со вибрации за длабоко чистење на лице Силиконски материјал за убавина 100% чист, професионален квалитет силикон за храна.Ги исполнува американските FDA и европските стандарди за безбедност на LFGB.Краток опис 1) Бесплатен примерок за нашите залихи примероци, но товарот треба да го платат клиентите. 2) За приспособениот примерок, ќе ви наплатиме надомест за поставување.Примерокот за приспособено лого е добредојден L...
 • Пренослива FDA силиконска четка за лице Ново пристигнување инструмент за лице Силиконска четка за чистење

  Пренослива FDA силиконска четка за лице Ново пристигнување инструмент за лице Силиконска четка за чистење

  Овие четки за чистење на лицето направени од антибактериски силикон за храна.ФУНКЦИЈА НА МАСАЖАТА: Нежно направете пилинг и масирајте ја кожата, промовирајте ја циркулацијата на крвта, спречувајте блокирање на порите.ПОВЕЌЕ НАМЕСКИ: Совршен за нега на лице и миење на бебешка коса, исто така добар за чистење со четка за шминка.Информации за производот производ FDA Силиконска четка за чистење на лице Мека четка за чистење лице Марка небрендиран материјал Силиконска гума Големина Стандардна или приспособете ја Бојата по ваше барање MOQ 1000 парчиња...