Banner I
333
banderolë3
flamur Kupa rostiçeri
Banner
banderolë 3 (4)

Produktet tona

Procesi i prokurimit

 • 5
 • 1
 • 3
 • 4
 • 6

Rreth kompanisë sonë

Çfarë bëjmë ne?

ZICHEN SUKSES I MADH CO., KUFIZUARështë themeluar në vitin 2002 dhe fabrika ndodhet në qytetin Shajing, Shenzhen, në jug të Kinës.Është vetëm gjysmë ore me makinë deri në aeroportin e Shenzhenit.Ne jemi te specializuar në prodhimin e produkteve të gomës dhe plastike, duke përfshirë produktet e jetës së përditshme, enë gatimi, produkte të kujdesit shëndetësor, lodra seksuale dhe lodra për fëmijë dhe pjesë me porosi të aplikuara në industrinë e pajisjeve elektrike shtëpiake, automobilave dhe fluturimeve në hapësirë, etj.,

shikoni më shumë

Procesi i personalizuar

Personalizimi i logos

PARTNERËT ZICHEN (PJESA)

 • 1
 • 9
 • 8
 • 7
 • 4
 • 6
 • 5
 • 10
 • 3
 • 2