Produktet

 • Babycare Baby oriz paste luge ushqyes silikoni bebe miell orizi me lugë ushqimore me shishe ushqimore ndihmëse

  Babycare Baby oriz paste luge ushqyes silikoni bebe miell orizi me lugë ushqimore me shishe ushqimore ndihmëse

  Babycare Baby oriz paste luge ushqyes për bebe silikoni miell orizi me shishe ushqimore me lugë të buta vegla ushqimore ndihmëse Ka foshnja të këqia në shtëpi, ushqyerja është një praktikë, ushqyerja elegante me nxjerrje me një dorë, një dozë është e lehtë për t'u ushqyer, një person mund ta marrë lehtësisht fëmijën, Xhel silicë e kategorisë ushqimore, sigurohuni që të gjitha ushqimet nuk përmbajnë BPA, rezistencë të mirë ndaj temperaturës së lartë, e sigurt dhe pa erë.Koka e lugës është e butë dhe e rehatshme, ushqyerja nuk do të dëmtojë mishrat delikate të foshnjës dhe...
 • Zinxhir biberoni silikoni për bebe me kapëse biberoni shkopi ngacmues për fëmijë kafshon çamçakëz të lumtur për të parandaluar rënien e zinxhirit

  Zinxhir biberoni silikoni për bebe me kapëse biberoni shkopi ngacmues për fëmijë kafshon çamçakëz të lumtur për të parandaluar rënien e zinxhirit

  Zinxhir biberoni silikoni për bebe me kapëse biberoni shkopi ngacmues për fëmijë kafshon çamçakëz të lumtur për të parandaluar rënien e zinxhirit
 • Molarët e dhëmbëve me çamçakëz bananeje molarë për bebe furça me banane furça dhëmbësh silikoni për fëmijë

  Molarët e dhëmbëve me çamçakëz bananeje molarë për bebe furça me banane furça dhëmbësh silikoni për fëmijë

  Dhëmbët e dhëmbëve me çamçakëz bananeje molarë për bebe furça me banane furça dhëmbësh silikoni për fëmijë Materiali silikoni i kategorisë ushqimore është i rehatshëm dhe i butë.I gjithë silikoni është i integruar, elastik Q i butë, i cili mund të qetësojë dhe masazhojë foshnjën në periudhën e daljes së dhëmbëve. në gojën e foshnjës, dizajni i tipit C për të shmangur shpimin, dizajni inxhinierik i trupit të njeriut, ndihmoni fëmijën...
 • Kupa silikoni për ushqyerjen e fëmijëve për fëmijë tas me pjatë ngrënie me lugë pirun për fëmijë

  Kupa silikoni për ushqyerjen e fëmijëve për fëmijë tas me pjatë ngrënie me lugë pirun për fëmijë

  Kupa silikoni për ushqyerjen e fëmijëve për fëmijë tas me pjatë ngrënie me lugë pirun për fëmijë
 • Set ushqimi për bebe vetëushqyese të fazës së parë me thithje Set silikoni pa BPA me mbulesë për bebe, fëmijë të vegjël

  Set ushqimi për bebe vetëushqyese të fazës së parë me thithje Set silikoni pa BPA me mbulesë për bebe, fëmijë të vegjël

  Emri i produktit Baby Bowls with Suction – Set silikoni 4 copë me lugë – për bebe Fëmijë të vegjël – Pa BPA – Material që ushqehet vetë në fazën e parë Silikon 100% i pastër, me cilësi profesionale, të shkallës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Shembull i logos së personalizuar është i mirëseardhur Logo Personalizo...
 • Furçë dhëmbësh me gisht silikoni për fëmijë Furçë dhëmbësh për pastrimin e gjuhës për fëmijë Furçë dhëmbësh për fëmijë

  Furçë dhëmbësh me gisht silikoni për fëmijë Furçë dhëmbësh për pastrimin e gjuhës për fëmijë Furçë dhëmbësh për fëmijë

  Furça e dhëmbëve me gisht silikoni për fëmijë Furça e dhëmbëve për pastrimin e gjuhës së foshnjës Furça e dhëmbëve me gisht silikoni është shumë e butë dhe mund t'i ndihmojë foshnjat të pastrojnë dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve.Furça e dhëmbëve me gishta të butë mund të vendoset në gishtin e të rriturit, duke i bërë mishrat delikate të foshnjës të ndihen më rehat gjatë pastrimit.1. Lëndët e para të përdorura janë xhel silicë miqësore me mjedisin: Xhel silicë ushqimore është një material koloidal polimer inorganik i formuar nga polikondensimi i...
 • Lugë silikoni e klasës së ushqimit për fëmijë Lugë supë me lugë të butë silikoni për fëmijë Lugë ushqimi plotësues për fëmijë Lugë ushqimi shtesë

  Lugë silikoni e klasës së ushqimit për fëmijë Lugë supë me lugë të butë silikoni për fëmijë Lugë ushqimi plotësues për fëmijë Lugë ushqimi shtesë

  Emri i produktit Lugë silikoni e kategorisë së ushqimit për foshnjat Lugë supe me lugë të butë silikoni për fëmijë Enë tavoline për ushqim shtesë për ushqimin për fëmijë Raporti i lugës ushqimore suplementare Ky produkt mbështet shtatë ditë kthime të paarsyeshme - i përshtatshëm për foshnjat dhe të vegjlit - vetëushqyerja pa BPA në fazën e parë Materiali është Silikoni 100% i pastër, i cilësisë profesionale për ushqim.Pajtohuni me standardet e sigurisë të FDA të SHBA dhe LFGB Evropiane.Përshkrim i shkurtër 1) Mostrat tona të aksioneve janë mostra falas, por ...
 • biberon silikoni për fëmijë

  biberon silikoni për fëmijë

  biberon silikoni për fëmijë Emri i produktit biberon silikoni për fëmijë silikoni ushqimor Material silikoni 100% i pastër, me cilësi profesionale silikoni ushqimor.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Logoja e personalizuar e mostrës është e mirëseardhur Logo Logoja e personalizuar është e mirëseardhur Ngjyra Çdo ngjyrë pantone Eksportoni aftësinë e furnizimit të Portit Shenzhen 50000 copë./ Ditë Deli...
 • Kupa për bebe me thithje - Set silikoni 4 copë me lugë - për foshnjat e vegjël - Pa BPA - Vetëushqyerja e Fazës së Parë

  Kupa për bebe me thithje - Set silikoni 4 copë me lugë - për foshnjat e vegjël - Pa BPA - Vetëushqyerja e Fazës së Parë

  Emri i produktit Baby Bowls with Suction – Set silikoni 4 copë me lugë – për bebe Fëmijë të vegjël – Pa BPA – Material që ushqehet vetë në fazën e parë Silikon 100% i pastër, me cilësi profesionale, të shkallës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Shembull i logos së personalizuar është i mirëseardhur Logo Personalizo...
 • Furçë dhëmbësh silikoni e personalizuar për fëmijë Furçë dhëmbësh e butë silikoni

  Furçë dhëmbësh silikoni e personalizuar për fëmijë Furçë dhëmbësh e butë silikoni

  Guarniture Guarnicioni Guarnicioni i rrafshët gome me çmim të ulët Emri Informacioni i produktit Furçë dhëmbësh me cilësi të lartë 100% FDA silikoni Furçë dhëmbësh e butë Lloji i materialit të furçës së dhëmbëve silikoni 100% i pastër, me cilësi profesionale, silikoni i shkallës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Ngjyra Çdo ngjyrë është në rregull. Shembulli Logo e personalizuar është e mirëseardhur Logoja e personalizuar është e mirëseardhur Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet me porosi...
 • Lugë e rehatshme e ushqimit silikoni për fëmijë silikoni miqësor ndaj mjedisit

  Lugë e rehatshme e ushqimit silikoni për fëmijë silikoni miqësor ndaj mjedisit

  Guarnicioni Guarnicioni Guarnicioni i rrafshët gome me çmim të ulët Informacioni i produktit Emri Lugë për fëmijë silikoni i klasës së ushqimit të rehatshëm Lugë për fëmijë Lloji material silikoni 100% i pastër, me cilësi profesionale Silikoni i klasës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Ngjyra Çdo ngjyrë është në rregull Mostra Logo e personalizuar është e mirëpritur Logoja e personalizuar është e mirëseardhur Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet me porosi...