Produktet

 • Fërkimi me fërkim dhe jastëk masazhi për kujdesin e furçës anësore silikoni natyral furçë për pastrim personal

  Fërkimi me fërkim dhe jastëk masazhi për kujdesin e furçës anësore silikoni natyral furçë për pastrim personal

  Furçë për masazh me fërkim me fërkim Furçë anësore nga silikoni natyral Furçë për pastrim personal Larja e fytyrës është thelbësore për të parandaluar probleme të këqija si puçrrat dhe plakjen e parakohshme.Pastrimi manual është metoda më e thjeshtë dhe më e drejtpërdrejtë, por nuk është një metodë pastrimi e plotë.Nën mikroskop, mund të zbuloni qartë se ka ende shumë papastërti të fshehura në pore dhe pikat e vdekura nuk janë pastruar plotësisht.Është mirë që në këtë kohë të sillni disa mjete pastrimi.Lucy jonë...
 • Furçë për pastrimin e fytyrës 2 në 1, furçë pastrimi manual silikoni, sistem pastrimi me keratinë të lëkurës për pastrim të thellë, pore masazhi super të buta, të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës

  Furçë për pastrimin e fytyrës 2 në 1, furçë pastrimi manual silikoni, sistem pastrimi me keratinë të lëkurës për pastrim të thellë, pore masazhi super të buta, të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës

  Emri i produktit Furçë për pastrimin e fytyrës 2-në-1, furçë pastrimi manual silikoni, sistem pastrimi me keratinë të lëkurës për pastrim të thellë, pore masazhi super të buta, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Materiali 100% i pastër, silikoni me cilësi profesionale ushqimore.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Modeli i logos së personalizuar është i mirëseardhur...
 • Drejtues për kaçurrela flokësh, shkop perm, jastëk silikoni për izolimin e nxehtësisë, hekur për kaçurrela elektrike, hekur për kaçurrela të madhe, jastëk silikoni ruajtës

  Drejtues për kaçurrela flokësh, shkop perm, jastëk silikoni për izolimin e nxehtësisë, hekur për kaçurrela elektrike, hekur për kaçurrela të madhe, jastëk silikoni ruajtës

  Pranga për kaçurrela flokësh, rregullues flokësh, shkopinj perm, jastëkë izolues të nxehtësisë silikoni, hekura të mëdha për kaçurrela, jastëkë silikoni Emri i produktit Mbështjellës silikoni me shkop Perm Mbështesë silikoni me hekur për kaçurrela Materiali është 100% i pastër, silikoni ushqimor me cilësi profesionale.Pajtohuni me standardet e sigurisë të FDA të SHBA dhe LFGB Evropiane.Përshkrim i shkurtër 1) Mostrat tona të aksioneve janë mostra falas, por transporti duhet të paguhet nga klienti.2) Për mostrat e personalizuara, ne do t'ju paguajmë një tarifë instalimi.Mirë se vini...
 • Furçë silikoni për pastrimin e fytyrës Sonic Face Scrubbers Furçë masazhuese pastrues fytyre elektrike e papërshkueshme nga uji për të gjitha llojet e lëkurës

  Furçë silikoni për pastrimin e fytyrës Sonic Face Scrubbers Furçë masazhuese pastrues fytyre elektrike e papërshkueshme nga uji për të gjitha llojet e lëkurës

  Furçë për pastrimin e fytyrës Sonic Face Scrubbers Furçë masazhuese elektrike e papërshkueshme nga uji për të gjitha llojet e lëkurës Emri i produktit Furçë për pastrimin e fytyrës Sonic Face Scrubbers Furçë masazhuese elektrike e papërshkueshme nga uji për të gjitha llojet e lëkurës Materiali 100% i pastër, si logjikë-profesional.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar...
 • Furçë për pastrimin e fytyrës silikoni i papërshkueshëm nga uji Furçë për pastrimin e fytyrës silikoni pa pagesë BPA

  Furçë për pastrimin e fytyrës silikoni i papërshkueshëm nga uji Furçë për pastrimin e fytyrës silikoni pa pagesë BPA

  Këto furça të pastra për fytyrën të bëra nga silikoni anti-bakterial i kategorisë ushqimore.FUNKSIONI I MASAZHIMIT: Eksfoloni dhe masazhoni butësisht lëkurën tuaj, nxisni qarkullimin e gjakut, parandaloni bllokimin e poreve.SHUMË QËLLIMORE: E përkryer për kujdesin e fytyrës dhe larjen e flokëve të bebeve, gjithashtu e mirë për pastrimin e furçave të grimit.Informacione për produktin Furçë FDA për pastrimin e fytyrës silikoni Furçë e butë për pastrimin e fytyrës Materiali i pamarkuar i gomës silikoni Madhësia standarde ose përshtateni ngjyrën sipas kërkesës tuaj MOQ 1000 copë...
 • Furçë pastrimi fytyre silikoni me shumicë, i papërshkueshëm nga uji, silikoni për pastrimin e fytyrës

  Furçë pastrimi fytyre silikoni me shumicë, i papërshkueshëm nga uji, silikoni për pastrimin e fytyrës

  Pastrues me shumicë silikoni për fytyrën Furçë për pastrimin e fytyrës silikoni i papërshkueshëm nga uji Emri i produktit Pastrues me shumicë silikoni për fytyrën Pastrues me shumicë silikoni për pastrimin e fytyrës Materiali i furçës për pastrimin e fytyrës 100% i pastër, me cilësi profesionale Silikoni i shkallës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Modeli i logos së personalizuar është i mirëpritur Logoja e personalizuar...
 • Furçë elektrike për pastrim të thellë të fytyrës me dridhje të papërshkueshme nga uji, silikoni Beauty

  Furçë elektrike për pastrim të thellë të fytyrës me dridhje të papërshkueshme nga uji, silikoni Beauty

  Furçë Elektrike e Pastrimit të Thellë të Fytyrës me dridhje të papërshkueshme nga uji Hot Sale Emri i produktit Silicone Beauty Furçë elektrike e papërshkueshme nga uji me vibrime për pastrimin e thellë të fytyrës Materiali i bukurisë silikoni 100% i pastër, me cilësi profesionale, silikoni i shkallës së ushqimit.Plotëson FDA-në e SHBA-së dhe standardet evropiane të sigurisë LFGB.Përshkrim i shkurtër 1) Mostra falas për mostrat tona të stokut, por transporti duhet të paguhet nga klientët. 2) Për mostrën e personalizuar, ne do t'ju ngarkonim një tarifë konfigurimi.Modeli i logos së personalizuar është i mirëseardhur L...
 • Furçë portative silikoni për fytyrën FDA Furçë për pastrimin e fytyrës me instrumente të reja të mbërritjes së fytyrës

  Furçë portative silikoni për fytyrën FDA Furçë për pastrimin e fytyrës me instrumente të reja të mbërritjes së fytyrës

  Këto furça të pastra për fytyrën të bëra nga silikoni anti-bakterial i kategorisë ushqimore.FUNKSIONI I MASAZHIMIT: Eksfoloni dhe masazhoni butësisht lëkurën tuaj, nxisni qarkullimin e gjakut, parandaloni bllokimin e poreve.SHUMË QËLLIMORE: E përkryer për kujdesin e fytyrës dhe larjen e flokëve të bebeve, gjithashtu e mirë për pastrimin e furçave të grimit.Informacione për produktin Furçë FDA për pastrimin e fytyrës silikoni Furçë e butë për pastrimin e fytyrës Materiali i pamarkuar i gomës silikoni Madhësia standarde ose përshtateni ngjyrën sipas kërkesës tuaj MOQ 1000 copë...